Colliers logoColliers

Retal Agency

Introduction

Sektor maloobchodu prochází revolucí. Naši poradci udělají vše pro to, aby ochránili vaši investici a váš brand po celou dobu procesu. Aby našel co nejvhodnější řešení vašich potřeb, využívá náš tým dlouholeté zkušenosti napříč celým spektrem trhu s nemovitostmi, ať už se jedná o mezinárodní rollout, redesign obchodu či jeho přemístění v měnícím se centru města nebo přilákání nejlepších značek do vašeho projektu.

Naši profesionální a zkušení poradci si umí poradit se záludnostmi kolísajícího trhu, rozpoznat nejnovější trendy v designu retailových prostor, monitorovat chování spotřebitelů a také poskytnout poradenství s financováním. Ve spolupráci s vámi dokážeme definovat, implementovat a uskutečnit vaši strategii za použití inovativních řešení.

Náš přístup

Proč právě my

Díky našim zkušenostem získaným napříč celým retailovým spektrem dokážou naši poradci splnit všechny vaše požadavky, ať už jde o mezinárodní rollout, redesign obchodu či jeho přemístění v měnícím se centru města nebo přilákání nejlepších značek do vašeho projektu. Pomocí inovativních řešení pomáháme uskutečnit vaši retailovou strategii.

Naše hodnoty

Kromě našich hlavních zásad ukotvených v transparentnosti, kvalitě služeb, efektivně využitém času a odhodlání, věříme také v důležitost komunikace s klienty a detailní porozumění jejich potřeb.

Naše vášeň

Retail nám koluje v žilách. Důkladně sledujeme všechny změny v sektoru od nových konceptů přes značky až po trendy ovlivňující chování zákazníku. Naše vášeň pro retail vám pomůže uspět a pevně vás zanést do mapy českého retailového trhu.

Klienti

Víme, že každý klient je jedinečný a má jedinečné potřeby. Ty pro nás hrají tu nejdůležitější roli a tak se snažíme co nejlépe pochopit požadavky a priority našich klientů, abychom jim mohli poskytnout řešení šité na míru.

Rozsah služeb

Tým maloobchodních nemovitostí Colliers nabízí bezkonkurenční zkušenosti získané během dlouholeté spolupráce s maloobchodníky, majiteli nemovitostí a developery. Náš sektor je ovlivňován celou řadou neustále se měnících trendů, ať už jde o módu, koncepty obchodů či produktů, virtuální či skutečné destinace. S rostoucím podílem e-commerce prochází v posledních letech celý koncept nakupování proměnou.

Zastupování majitelů

Díky důkladnému porozumění jedinečnosti vaší nemovitosti, bezkonkurenčním znalostem trhu a marketingovým strategiím, které vyzdvihnou nejlepší vlastnosti vaší nemovitosti, vám pomůžeme odemknout její potenciál. Naši experti identifikují konkurenční výhody vaši nemovitosti, příležitosti ke zlepšení, vytvoří marketingovou strategii na míru a postarají o to, že vaše nemovitost získá ty pravé nájemce. Za pomoci těch nejefektivnějších nástrojů navýší zájem o nemovitost a pomohou v rámci celého procesu pronájmu.

Zastupování brandu

Vhodně zvolený prostor ve vhodné lokalitě dokáže pozdvihnout váš brand, zefektivnit váš provoz, přilákat schopné zaměstnance a pomoci vám dosáhnout vašich cílů. Pronájem také představuje důležitý závazek s nároky na čas a zdroje. Díky našim zkušenostem nebude váš pronájem jen účetní položka, nýbrž konkurenční výhoda. Toho docílíme tak, že zkombinujeme naše odborné znalosti z trhu s důkladným porozuměním vaší obchodní strategii, abychom vám pomohli dosáhnout vašich cílů.

Poradenství s franšízou

Dokážeme představit a propojit zkušené lokální maloobchodníky se značkami, které chtějí vstoupit na český trh prostřednictvím partnerství. Usnadníme navázání spolupráce a díky našim znalostem trhu a detailním tržním analýzám vám ulehčíme výběr toho nejlepšího rozhodnutí. Zprostředkujeme partnerství s žádanými značkami, pomůžeme vybrat to nejlepší místo pro váš obchod a nasměrovat vás k úspěchu.

Investiční poradenství

V projektech investic do retailových prostor spolupracujeme s potenciálními investory a poskytujeme poradenství ohledně situace na trhu, rentability retailových jednotek, komerčních podmínek pronájmu, kvality značek a odhadovaného nájmu.

Často kladené otázky

1
Co nabízí oddělení Retail společnosti Colliers?
Náš tým poskytuje širokou škálu služeb pro investory, majitele a nájemce působící v retail sektoru. Pro klienty zajišťujeme konzistentní služby a pomáháme jim činit správná rozhodnutí ohledně akvizic a investic, které splňují jejich obchodní potřeby, a také asistujeme s potenciálním udržitelným růstem.
2
Chceme vstoupit na český trh. Jak postupovat?
Pomáháme novým i zavedeným značkám najít tu nejefektivnější „cestu na trhu.“ Poradíme vám ohledně umístění obchodu a navrhneme strategii, jak oslovit cílové zákazníky a připravit tak podmínky pro budoucí úspěch.
3
Jaké nejlépe vybrat lokalitu pro náš business?
Máme dlouholeté zkušenosti s výběrem těch nejlepších míst od pár desítek metrů až po mnohatisícové jednotky. Žádný prostor pro nás není příliš malý nebo velký.
4
Jaké náklady je třeba zohlednit mezi podpisem smlouvy a otevřením obchodu?
Naši kolegové z oddělení Design and Build vám připraví cenový odhad interiérového řešení vašich prostor. Naši experti vám ušijí návrh na míru a pomohou vám vytvořit jedinečný a zapamatovatelný prostor sloužící jako vlajková loď vaší značky.
5
S jakými typy retailerů spolupracujete?
Zastupujeme značky napříč celým retailovým spektrem. Od kosmetických, sportovních či outdoorových přes vybavení domácností, lifestyle, výživu, volný čas, módu a doplňky až po luxusní značky.

Logo Wall

Naši klienti